Радио Милева

(ФОТО) Слатки и буцкасти: Бојонсе за првпат ги покажа близнаците!

(ФОТО) Слатки и буцкасти: Бојонсе за првпат ги покажа близнаците!

По пет месеци од нивното раѓање, големата музичка ѕвезда Бијонсе за првпат ги покажа близнаците Сер и Руми.

Музичката двојка моментално сео дмара со трите деца во Мајами, а таму им помага и мајката на Џеј Зи – Глорија како и Тина, мајката на Бијонсе.

Како и обично, и овој нивни семеен момент не им избегаа на папараците.

Она што може да се забаележи е дека на пејачката се уште и треба време за да се врати во форма, а пак близнаците „ пукаат“ со своите обравчиња.

Останати вести од Радио Милева