Радио Милева

(ФОТО) Севе се фалеше со згодното тело, а под кратките панталони покажа дека не е така совршена!

(ФОТО) Севе се фалеше со згодното тело, а под кратките панталони покажа дека не е така совршена!

За српската снаа, Северина Којиќ како хрватските така и српските медиуми секогаш знаат да напишат само пофалби.

Но деновиве и нејзе и најдоа забелешка, односно ја ставија го групата на оние јавни личности кои што користат фотошоп за објавените фотографии на социјалните мрежи.

Според порталот „Србија данас“, на една од поновите фотографии на пејачката, нејзините нозе се значително подолги од природно, па веднаш и забележаа и ја искриткуваа дека коленото и е пресликано двапати.

Ваквите корекции се се почести кај познатите, кои редовно сакаат да променат нешто на себе, што реално, што на фотографија.

Дали случајот со Северина е таков, проценете самите.

 

Останати вести од Радио Милева