Радио Милева

(ФОТО) Секси мама: Дара Бубамара го најавува концертот гола во креветот!

(ФОТО) Секси мама: Дара Бубамара го најавува концертот гола во креветот!

На 21-ви април во „Штарк“ арена – Белград, ќе се случи долго најавуваниот концерт на српската пејачка Дара Бубамара.

Дел од српските фолк пејачки не поминуваат без провокација кога најавуваат нешто ново, но Дара максимално се труди околу тоа, а и најмногу се разголува.

Овој пат како потсетување до своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм, дека наскоро ќе се случи големиот концерт, пејачката објави жешка фотографија на која позира гола во кревет, а покриена е само во пределот кај задникот.

-Секси мама ги наполни батериите, напиша пејачката во описот на провокативната фотографија.

Останати вести од Радио Милева