Радио Милева

(ФОТО) Се крена прашина: Ќерката на Мајкл Џексон објави бизарна фотографија со татка си!

(ФОТО) Се крена прашина: Ќерката на Мајкл Џексон објави бизарна фотографија со татка си!

Ќерката на Мајкл Џексон, Парис, на социјалните мрежи објави фотографија на која позира со родителите, кралот на попот кој почина во 2009 година и мајка и, медицинската сестра Деби Роу(59) .

-Мислам дека е во ред да сонуваш за тоа како имаш родители, па дури и ако фотографијата е обработена, вели Парис, ќерката на Џексон. На монтажата додаден е Мајкл, а токму тоа предизвика реакции кај обожавателите на покојниот пејач.

Некои ја пофалија, додека други негативно го коментираа ваквиот потег.

Останати вести од Радио Милева