Радио Милева

(ФОТО) Сара Конор денес има 61 година: На снимањето на новиот „Терминатор“ тешко кој ја препозна

(ФОТО) Сара Конор денес има 61 година: На снимањето на новиот „Терминатор“ тешко кој ја препозна

Кога се појави во „Терминатор“ во нејзиното извајано тело гледаа и мажите и жените.

Сега повторно ќе ја гледаме како Сара Конор, но најпосле се појавија и првите фотографии од 61 годишната Сара.

Точно толку години сега има Линда Хамилтон која моментално е во Мадрид, Шпанија, каде се снима продолжението на култниот „Терминатор“.

A post shared by Aileen Carvalho (@aileensdc) on


Малку се зборови дека таа изгледа одлично, а подобар коментар од оваа фотографија не постои.

Останати вести од Радио Милева