Радио Милева

(ФОТО) Сања Николиќ во прегратка на Леонардо Ди Каприо: Слаткар бесен – „Ми ја зема жената“

(ФОТО) Сања Николиќ во прегратка на Леонардо Ди Каприо: Слаткар бесен – „Ми ја зема жената“

Познатите сопружници, Марко Слаткар и неговата убава сопруга Сања Николиќ периодов се препуштени на патувања и авантура.

Откако беа во Франција и уживаа во убавините и знаменитостите, зачекорија по скалилата на Канскиот филмски фестивал … се упатија кон нова дестинација.

Овој пат младите вљубени авантуристи се упатија кон Бугарија, поточно Софија, нивна честа станица, што за одмор, што за работа.

Just from outside ?

A post shared by Slatkaristika (@iamslatkaristika) on


А како што е редот, Слаткар е оној што повеќе сака да фотографира и да ја објавува својата сакана на социјалните мрежи, која пак не многу обожава да се експонира пред  очите на јавноста.

Но затоа е тука Слаткар, кој деновве ја фотографираше Сања додека позира заедно со Леонардо Ди Каприо, односно на познатото „Face in hole“ со сцената од Титаник.

-Лео ми ја зема жената, напиша Марко и дополни со бесно емотиконче.

Слаткар е познат по својата духовитост, а сугурно дека тоа најмногу и години на неговата сакана.

Останати вести од Радио Милева