Радио Милева

(ФОТО) Сања Кужет го запали посилниот пол: Фустанот едвај и ја задржа предницата!

(ФОТО) Сања Кужет го запали посилниот пол: Фустанот едвај и ја задржа предницата!

ТВ водителката Сања Кужет е позната како дама која со својата појава инстантно умее да привлече внимание.

Нејзината завидна фигура за време на “Ѕвездите на Гранд“ секогаш доаѓа во прв план.

Додека ја менуваше нејзината колешка, на шоуто како многу да му недостигаше, но откако се врати, се е по старо, особено што посилниот пол полни очи пред екраните.

Имено, изданието во кое се појави во најновата емисија, воодушеви многумина и тоа поради тесниот и отворен корсет од фустанот кој максимално го истакна нејзиниот силен атрибут.

Со ова секси издание веднаш се пофали и на социјалните мрежи, а пак српските медиуми веднаш ја пофалија својата згодна и атрактивна Сања.

Останати вести од Радио Милева