Радио Милева

(ФОТО) Сања Барбика грми на Инстаграм: Врвките пукаат, а бодито едвај ги собра градите на пејачката

(ФОТО) Сања Барбика грми на Инстаграм: Врвките пукаат, а бодито едвај ги собра градите на пејачката

Русокоса или црна – неважно, фолк пејачката Сања Барбика изгледа ултра секси во секакво издание.

Ако некогаш имаше бујни облини, а русата коса и беше заштитен знак, како вистинска барбика, денес таа изгледа сосема поинкау. Со неколку килограми помалку, нешто поинаков начин на облекување, но сепак со незаобиколната провокативна нота.

За разлика од пејачките на забавната сцена, фолкерите отсекогаш биле послободни во ослободување на провокацијата, а една од нив која го прави тоа без задршка е и Сања Цинцева – Барби.

Овој пат ги почести своте следбеници на Инстаграм со жешка фотограгија на која носи корсет во животински принт и врвки на средина, со кои едвај ги собра бујните гради.

Лицето и реши да не го покажува, бидејќи овој пат, Барби целеше само однапред.

Останати вести од Радио Милева