Радио Милева

(ФОТО) Сакаше да им ги затвори устите на сите: Никој не го очекуваше овој потег од Анастасија Ражнатовиќ!

(ФОТО) Сакаше да им ги затвори устите на сите: Никој не го очекуваше овој потег од Анастасија Ражнатовиќ!

Бидејќи е ќерка на јавна личност, Анастасија Ражнатовиќ повеќепати се соочи со предрасуди од луѓето што не ја познаваат.

Иако со години добива само позитивни коментари на сметка на својот музички талент, кој го наследи од мама Цеца, истенчениот моден израз, убавината и однесувањето, многумина мислеа дека Анастасија сепак не чепка ништо по дома, а најмалку пак готви.

Таа реши да го покаже спротивното и да им ги затвори устите на сите. Штом огладне, Анастасија не повика достава од брза храна, туку засука ракави и направи јадење дури и за пријателите.

-И после велат: „Анастасија не знае да готви“- се пошегува на Инстаграм иако не направи кој знае што, туку супа и испржи стек и помфрит, но за неа и тоа е многу.

Останати вести од Радио Милева