Радио Милева

(ФОТО) Русокоса бомба и водителка на Пинк: Екс сопругата на Жика Јакшиќ остава без текст!

(ФОТО) Русокоса бомба и водителка на Пинк: Екс сопругата на Жика Јакшиќ остава без текст!

Водителката  на “Пинк ТВ” и екс -сопругата на продуцентот на Grand, Жика Јакшиќ реши да игра на картата на сексапилот, а мажите пак и оставаат доста комплименти под  објавите на социјалните мрежи.

Дијана Пауновиќ постави провокативна фотографија на нејзиниот профил Instagram, која настана за време на шминкање пред снимање.

Позираше само по наметка, која ја спушти до рамена, а со раката ги задржа градите да не испаднат, што секако најмногу им се допадна на припадниците на позилниот пол.

Коментарите под ваквата секси фотка се редеа еден под друг, а евидентно е дека атрактивната Дајана изгледа одлично.

Останати вести од Радио Милева