Радио Милева

(ФОТО) Романтика по дома: Мелита и момчето разменуваат нежности, па сакаа сите да видат!

(ФОТО) Романтика по дома: Мелита и момчето разменуваат нежности, па сакаа сите да видат!

Поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ и нејзиното момче не ги кријат страстите, па почнаа да ги покажуваат и јавно.

Секое време и место се создадени за љубов, особено ако таа е силна и искрена…

Мелита извесен период е во љубовна романса која ја ужива во целост, а по разделбата од поранешниот сопруг, истата нема потреба да ја сокрива од јавноста.

-„Прекрасни“, „Бидете среќни“, се само дел од коментарите кои ги добиват за романтични моменти, а овој пат Мели на Инстаграм „стори“ објави фотографија на која се бакнуваат во домашен амбинет.

Љубовта е најубавото нешто во животот на човекот, а екс-водителката очигледно ја има со полно срце.

Останати вести од Радио Милева