Радио Милева

(ФОТО) Ријана ги покажа голите гради само по мрежа!

(ФОТО) Ријана ги покажа голите гради само по мрежа!

Ријана ги почести своите обожаватели со нви разголени фотографии.

Таа на Инстаграм објави сет фотографии за да го рекламира фустанот на Никол Ричи но откри премногу.

Под розевиот фустан не носела градник, па нејзините гради јасно се оцртуваа.

Кога чувствуваш дека тој гледа, напишала Ријана под фотографијата.

 

Останати вести од Радио Милева