Радио Милева

(ФОТО) Речиси целите гради надвор: Каја Остојиќ е „рибетина“ – ниту Памела Андерсон не и е рамна!

(ФОТО) Речиси целите гради надвор: Каја Остојиќ е „рибетина“ – ниту Памела Андерсон не и е рамна!

Пејачката Катарина Каја Остојиќ своето тело го доведе до совршенство со редовните тренинзи, па на витката линија може да и позавидат и многу помлади девојки.

На Каја евидентно е дека и недостига летото, сонцето и морето, а на Инстаграм се присети со фотографија од последното летување на Ибица каде носи жежок црвен костим за капење.

За кратко време успеа да собере многу лајкови , а не изостанаа ниту ласкавите коментари.

Од приложеното може да се забележи дека најголем „виновник“ за тоа беа нејзините бујни и немирни гради.

Kurir, Foto:Dragan Kadić)

Останати вести од Радио Милева