Радио Милева

(ФОТО) Разголениот и секси син на Лидија Вукиќевиќ ги мами женските воздишки!

(ФОТО) Разголениот и секси син на Лидија Вукиќевиќ ги мами женските воздишки!

Актерката Лидија Вукиќевиќ и денес важи за една од најубавите жени, а гените ги пренесе и на своите наследници.

Српската актерка и фудбалерот Митар Мркела може да се гордеат со убави синови. Имено, нивниот син Андреј е олицетворение на Аполон, а за него воздивнуваат многу девојки.

Тој е доста активен на социјалните мрежи каде особено добива комплименти на сметка на изгледот.

-„Убав, згоден и неопходен“, „Господин совршен“, „Прекрасен“, се само некои од комплиментите на неговите фотографии.

Останати вести од Радио Милева