Радио Милева

(ФОТО) Раста ослабе 15 килограми по разводот со Ана Николиќ

(ФОТО) Раста ослабе 15 килограми по разводот со Ана Николиќ

Познатиот српски рапер Стефан Ѓуриќ Раста ги полнеше страниците на таблоидите поради разводот со пејачката Ана Николиќ.

Иако во своите изјави даваше впечаток дека не многу го погодуваат шпекулациите во врска со односот со мајката на неговото дете, изгледа дека не е така.

За кратко време Раста ослаби дури 15 килограми, што многумина го поврзаа со стресот низ кој помина изминатиот период.

Тој се пофали со новиот изглед, а притоа напиша дека ништо не може да го скрши и дека е посилен од било кога.

-Лошите луѓе се обидоа да не уништат многупати. Победувавме ској пат. Затоа денес сум послаб за 15 килограми од вашите с*ања, посилен од било кога, до нови победи, бидејќи само небото е граница, напиша Раста во описот на фотографијата.

Останати вести од Радио Милева