Радио Милева

(ФОТО) Рада по костим за капење во декември: Видете како и стои, па ќе ви стане јасно зошто го запали Инстаграм!

(ФОТО) Рада по костим за капење во декември: Видете како и стои, па ќе ви стане јасно зошто го запали Инстаграм!

Рада Манојловиќ опасно тргна во борба за хит на годината, зошто по песната „Пола два“ која неодамна ја промовираше, пејачката уште денес 5-ти декември, има нова песна.

Станува збор за дуетот со диџеј Шоне под насловот „Два промила“, која изобилува со секси сцени и речиси голата Рада.

Токму на тоа снимање настанаа и некои жешки фотографии на кои таа е во костим за капење, па среде декември изгледа како одличен лек за студените денови и ниските температури.

На една од фотографиите мажите не може да го задржат погледот кај меѓуножјето на Рада од тесниот костим.

Останати вести од Радио Милева