Радио Милева

(ФОТО) Пукна сеир: Анастасија Ражнатовиќ направи катастрофална модна грешка!

(ФОТО) Пукна сеир: Анастасија Ражнатовиќ направи катастрофална модна грешка!

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, неодамна се врати од Минхен каде пееше на концертот на својата мајка.

По слетувањето таа направи една фотографија на аеродром облечена во комбинација која ги шокираше модните познавачи.

Во прашање беше секојдневната комбинација од проѕирна блузичка под која се гледа градникот од тантела, а пак на нозете носи бели патки со црни чорапи.

Една корисничка на Инстаграм не додржа без да и напише коментар:

-Црни чорапи и бели патики, гласи коментарот дополнет со емотикон кое плаче.

Останати вести од Радио Милева