Радио Милева

(ФОТО)Проѕирната блуза откри премногу: Селена Гомез ги покажа градите среде улица!

(ФОТО)Проѕирната блуза откри премногу: Селена Гомез ги покажа градите среде улица!

Младата светска ѕвезда Селена Гомез на интересен начин реши да го привлече вниманието на јавноста.

Таа во Лондон се појави на едно случување, облечена едноставно, но со проѕирна блуза под која не носи градник.

Кога светнаа блицовите од апаратите, сите можеа да видат како изгледаат градите на Селена.

Иако на прв поглед комбинацијата изгледа едноставно,многумина и забележаа што не носи ништо, веројатно намерно со цел да привлече внимание, а повеќето се налутија зашто пред се ја обожаваат децата.

Останати вести од Радио Милева