Радио Милева

(ФОТО) Преполовена од мака: Ана Николиќ сега изгледа вака!

(ФОТО) Преполовена од мака: Ана Николиќ сега изгледа вака!

Пејачката Ана Николиќ која стави доста килограми во текот на бременоста, но според најновите фотографии доста ослабнала.

По разводот со Стефан Раста и се случија лоши работи во животот, а со тоа автоматски и ги намали килограмите.

Деновиве објави фотографија од автомобилот на која се гледа дека значително ослабеа, особено во лицето кое сега изгледа како кога беше помлада пред неколку години.

Истовремено го најави и својот камбек на сцената со настап на новогодишната ноќ.

Останати вести од Радио Милева