Радио Милева

(ФОТО) Познатата српска пејачка двапати го изгуби бебето, а сега објави нешто сосема неочекувано!

(ФОТО) Познатата српска пејачка двапати го изгуби бебето, а сега објави нешто сосема неочекувано!

Слаѓа Алегро досега двапати го изгуби бебето, односно не ја додржа бременоста, а сега ги изненади своите следбеници на Инстаграм со неочекувана објава.

-Почна најубавото поглавје од мојот живот. Од денес сум на официјална прва работна пауза, со голема и среќна причина. По цели 20 години одмарам и има зошто. Благодарам што секогаш сте тука и кога било убаво и помалку убаво. Благодарам на моите момци што ми го разубавеа животот на секој начин. Се дружиме на некои нови настапи, дотогаш живи, здрави и среќни, напиша пејачка.

Инаку, таа во објавата откри дека чека девојче.

Останати вести од Радио Милева