Радио Милева

(ФОТО) Познатата прилепчанка не сопира: Овој пат чести со чиста еротика во проѕирна долна облека и жешки кадри!

(ФОТО) Познатата прилепчанка не сопира: Овој пат чести со чиста еротика во проѕирна долна облека и жешки кадри!

Згодната манекенка Викторија Луческа не мирува.

Откако се врати од Бургарија со круната и лентата за освоеното трето место на „Miss top of the world“, секси Вики беше гостинка на националните медиуми каде се пофали за успехот и пред поширокиот аудиториум, а секако не изостанаа ниту написите по порталите и печатените медиуми.

Вики не мирува, па деновиве повторно реши да сними нешто ново, секси и провокативно во нејзин стил.

Жешката фотосесија која специјално ја испрати до редакцијата на Вистина.мк е реализирана од фотографката Стефани Павловска, а кога ќе се здржат две жени кои си ја знаат работата, тоа изгледа вака:

Останати вести од Радио Милева