Радио Милева

(ФОТО) Потрошила половина милион за да изгледа како Ким Кардашијан – еве дали вредеше!

(ФОТО) Потрошила половина милион за да изгледа како Ким Кардашијан – еве дали вредеше!

Џенифер Памплон се појави минатата година во медиумите кога беше објавено дека во еден ден направила дури девет естетски операции.

Зависничката од пластична хирургија сега направи нови зафти кај хирург во Турција.

Потрошила половина милион долари, а крајната цел е да личи што повеќе на Ким Кардашијан. Од последните зафати таа по вторпат го оперирала носот и фи извадила филерите од образите.

foto profimedia

Освен тоа, го зголемила задникот, градите, усните, а извадила и две ребра. Иато така, во бедрата вбризгувала сало за да и бидат поголеми.

foto profimedia

Своевремено изјави дека е задоволна, иако некога помислувала да ги зачува парите во банка.

foto profimedia

Таа не само што сака да ја имитира Ким физички, туку сака да ја корира нејзината работа, па неодамна издаде своја линија парфем и чоколада.

Останати вести од Радио Милева