Радио Милева

(ФОТО)Поради високиот шлиц меѓуножјето на пејачката испадна на мегдан- фотографите имаа кадар ипол!

(ФОТО)Поради високиот шлиц меѓуножјето на пејачката испадна на мегдан- фотографите имаа кадар ипол!

Познатата пејачка се појави на едно случување и ги изненади сите присутни, особено фоторепортерите.

Популарната Холси прошета во црна тоалета со висок шлиц, од чиј отвор нејзиното меѓуножје испадна на мегдан.

Оваа 23 годишна пејачка веројатно добро знаеше дека тоа ќе се случи, па за да го привлече вниманието, го избра токму овој провокативен фустан.

Како изгледаше и зошто сите гледаа во неа, покажуваат фотографиите.

 

Останати вести од Радио Милева