Радио Милева

(ФОТО) По намалувањето на градите и медиумската илегала, Цеца се појави на саем за автомобили!

(ФОТО) По намалувањето на градите и медиумската илегала, Цеца се појави на саем за автомобили!

По операцијата за намалување на градите и медиумската илегала, Цеца Ражнатовиќ денес се појави на саемот за автомобили во Белград за да промовира еден бред на автомобил.

Со силен црвен кармин и очила за сонце, Цеца позираше пред папараците.

Сепак, не била расположена да даде изјава, а во еден од салоните била во друштво на Саша Поповиќ, Оливер Мандиќ и Ацо Пејовиќ.

foto: Svet.rs

 

Останати вести од Радио Милева