Радио Милева

(ФОТО) Перфектно: Елена Ристеска се пофали со највпечатливото во својот дом!

(ФОТО) Перфектно: Елена Ристеска се пофали со највпечатливото во својот дом!

Елена Ристеска на своите армија следбеници и обожаватели на социјалните мрежи не ретко им открива детали од приватноста.

Таа досега неколкупати им покажа како изгледа нејзиниот дом, но од различни агли кон својот минималистички уреден ентериер.

Овој пат, со доаѓањето на пролетта посака да внесе нова свежина и детали во дневниот простор и да си го направи секојдневието поминато дома, попријатно и поубаво.

Елена на својот Инстаграм покажа кави детали и се допаѓаат и го красат просторот над нејзиниот камин.

Бели, сјајни и огледални површини за префинет ефект како од списание.

-„Перфектно“, „Преубав дом за релаксација“, се дел од коментарите кои ги доби за прикажаното.

#homesweethome ? #home

A post shared by E L E N A ♥? (@elenaristeskaofficial) on

Веќе сме во период кога домаќинките на големо почнуваат да ги покажуваат своите Велигденски декорации, а Еленче веројатно повторно ќе треба да преместува детали и да го украси домот во духот на празникот.

 

Останати вести од Радио Милева