Радио Милева
Пензиониран ангел

ФОТО: Пензионираниот „Ангел“ на Викторија сикрет „жари и пали“ по плажите

ФОТО: Пензионираниот „Ангел“ на Викторија сикрет „жари и пали“ по плажите

Многу помлади колешки и завидуваат. Згодната Бразилка, Алесандра Амбросио наполни 40 години, а со своето совршено тело и облини се уште привлекува бројни воздишки.

На 36 -годишна возраст, таа се пензионираше и престана да биде „Ангел на Викторија“, а откако се „ослободи“ од сите обврски, се чини дека се пресели на плажа, па нејзиниот Инстаграм е полн со совршени слики во костими за капење.

Рамен стомак, затегнати и тенки нозе, бицепс, секси задник… сепак се она што ја краси оваа прекрасна „пензионерка“, која во април наполни 40 години.

Најновата фотографија која ја објави згодната Бразилка позира покрај базен во премногу мало црвено бикини и на сите им е јасно зошто беше меѓу најактивните „Ангели на Викторија“ до 2017 година, кога замина како најубава жена која некогаш прошетала на пистата.

Останати вести од Радио Милева