Радио Милева

(ФОТО) Пејачката јасно даде до знаење каков и е љубовниот статус: Во прегратките на Емина Јаховиќ сега е…

(ФОТО) Пејачката јасно даде до знаење каков и е љубовниот статус: Во прегратките на Емина Јаховиќ сега е…

Пејачката Емина Јаховиќ, која неодамна се разведе по 10 години брак со турскиот пејач Мустафа Сандал, и понатаму е активна на социјалните мрежи каде претпочита на своите обожаватели да им објаснува како се чувствува.

Неодамна кажа дека живее многу тешки моменти, но нема да се сели од Истанбул, бидејќи таму навикнала да живее, а и за доброто на децата.

Имено, овој пат сакаше да покаже дека нема никого во својот живот на љубовно поле, па тоа евидентно го покажа, а и напиша.

-Покекогаш, гушни ја перница“, го опиша своето „селфи“ пејачката.

Hug the pillow ?? sometimes…

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on


Турските медиуми се особено на станата на Мустафа, па редовно шпекулираат негативни вести за сега неговата екс-сопруга.

Останати вести од Радио Милева