Вистаграм

(ФОТО) Оваа Русинка ја нарекуваат „жив оган“, а од нејзините жешки фотографии ќе сфатите зошто

(ФОТО) Оваа Русинка ја нарекуваат „жив оган“, а од нејзините жешки фотографии ќе сфатите зошто

Русија е центарот на вниманието поради актуелниот Мундијал, но вниманието кон себе деновиве го насочи и Русинката Јулиа Јарошенко и тоа поради серијата провокативни фотографии на кои е главно гола.

Ако не во целост, Јулиа тогаш на својот Инстаграм е разголена или оскудно облечена. Нејзиниот профил го следат повеќе од 430 илјади луѓе, кои редовно се возбудуваат на нејзините жешки фотографии.

A post shared by Julia Yaroshenko (@thejulia) on


Таа е еден од најбараните руски модели, а живее и работи во Москва, но поради работата често патува. Барана е поради совршените пропорции, но и поради необичната убавина.

A post shared by Julia Yaroshenko (@thejulia) on


За разлика од класичните модели,таа има кадрава коса и пеги по лицето, што ја прави специфична и харизматична.

A post shared by Julia Yaroshenko (@thejulia) on


Исто така, не се штеди од голотија, се повеќе е соблечена, а прекарот и е „жив оган“, што и го оправдува со своите фотографии.

A post shared by Julia Yaroshenko (@thejulia) on

A post shared by Julia Yaroshenko (@thejulia) on

Останати вести од Вистаграм