Радио Милева

(ФОТО) Отворен израз се до задникот: Избраничката на Ѓоковиќ како никогаш досега!

(ФОТО) Отворен израз се до задникот: Избраничката на Ѓоковиќ како никогаш досега!

Во последно време се почесто знае да заигра на карта на својот сексапил, а сега отиде чекор понатаму и ги изненади многумината кои ја следат на социјалните мрежи.

Тијана Ралиќ, избраничката на братот на Новак Ѓоковиќ, позираше во секси издание, покрај една желка во Занзибар, каде деновиве е на одмор.

Девојката на Ѓорѓе Ѓоковиќ го воодушевува машкиот род со својата убавина, а сега облече провокативно парче облека кое го открива нејзиниот грб, се до задникот.

Коментарите на ова нејзино издание се позитивни, а Тијана уште еднаш покажа дека може да се пофали со одличната линија.

Па така, покрај славата на Ноле, неговиот брак и балдската, земаат од колачот на славата.

Останати вести од Радио Милева