Радио Милева

(ФОТО) Отвор до папокот: Сека Алексиќ ги излуди мажите во провокативна дневна комбинација!

(ФОТО) Отвор до папокот: Сека Алексиќ ги излуди мажите во провокативна дневна комбинација!

Сека Алексиќ на Инстаграм позираше без шминка и ги истакна своите физички атрибути, што беше доволно да добие бројни позитивни коментари на социјалната мрежа.

Сека објави фотографија на која носи провокативно деколте,а во прв план се нејзините гради во храбра дневна комбинација, а длабокото деколте и тоа како им се допадна на мажите, па како да се натпреваруваа кој да и даде повеќе комплименти под фотографијата.

Инаку, деновиве пејачката и сопругот беа на роматично патување во Рим од каде приложија безброј фото-моменти.

Останати вести од Радио Милева