Радио Милева

(ФОТО) Опасно жешка: Ријана промовираше долна облека – мажи, исплакнете очи на овие бујни облини!

(ФОТО) Опасно жешка: Ријана промовираше долна облека – мажи, исплакнете очи на овие бујни облини!

Светски славната поп-пејачка од Барбадос, Ријана, деновиве ја промовира колекцијата долна облека со нејзиниот потпис.

За таа цел, пејачката освен тоа што ангажираше модели за да ја претстават колекцијата, Ри Ри реши и самата таа да ги разголи своите облини и да покаже како изгледа во секси долна облека.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Новите фотографии на кои таа позира во неколку различни комплети за кусо време собраа многу прегледи и коментари, пред се од припадниците од посилниот пол кои „исплакнаа очи“ од раскошот на „лошата девојка“.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Останати вести од Радио Милева