Радио Милева

(ФОТО) Опасна: Ќерката на Топалко во фустан од кој за малку не и испаднаа градите!

(ФОТО) Опасна: Ќерката на Топалко во фустан од кој за малку не и испаднаа градите!

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ е горд татко на својата наследничка, ќерката Јелена, кој секојдневно станува се попопуларна на социјалните мрежи како дете на позната личност.

Медиумите постојано следат што објавува, а пак таа не се штеди да ја разбранува фантазијата на сите оние кои редовно го посетуваат нејзиниот Инстаграм профил.

Овој пат младата Хелена избра провокативен фустан во розе нијанса, а акцентот го стави на градите, кои за малку не испаднаа.

Ваквиот кадар и глетка предизвикаа бројни коментари, а кога ќе погледнете ќе знаете и зошто:

Останати вести од Радио Милева