Радио Милева

(ФОТО) Одраз во огледало: Катарина Ивановска се фотографираше гола!

(ФОТО) Одраз во огледало: Катарина Ивановска се фотографираше гола!

Македонскиот топ-модел со интернационална кариера, Катарина Ивановска, деновиве им се врати на професионалните менекенски ангажмани, откако пред неколку месеци го роди своето прво бебе и стана мајка.

На убавата Каратина не и требаше многу време за да се врати во посакуваната форма која ги исполнува стандардите на моделство и да влезе во манекенски конфекциски број.

Напорно вежбаше во теретана, трчаше на кејот на Вардар и тоа туркајќи ја количката на бебенцето и за многу брзо време ја врати посакуваната линија, иако речиси бременоста воопшто не ја промени.

#gymtime #boxingtraining #boxing

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Неодамна таа снимаше фотосесија за еден бренд кај нашиот јужен сосед, а оттаму објави и неколку куси видеа.

Ивановска е активен корисник на социјалните межи, а меѓу поновите фотографии објави и нешто похрабро „селфи“ со одраз во огледало на кое се гледа дека е гола.

The girl in the mirror

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Артистично и секси, наша Кате едноставно изгледа врвно!

Останати вести од Радио Милева