Радио Милева

(ФОТО) Новинарите го надмудрија: Бариш Ардуч во бегство од камерите пред ноќен клуб!

(ФОТО) Новинарите го надмудрија: Бариш Ардуч во бегство од камерите пред ноќен клуб!

Турскиот актер Бариш Ардуч очигледно не може да се збогува од ергенскиот живот.

Имено, викендов тој се забавуваше со своите пријатели со еден ноќен клуб, а таму беше сам односно без девојката Гупсе Озај.

Турските медиуми го следат во секој чекор, а така беше и овој пат. Имено, кога Бариш дознал дека има новинарска екипа пред дискотеката, решил да излезе на задната врата, но тие го надмудриле и го пречекале токму таму.

Затечен од ситуацијата брзо влегол во автомобилот и се оддалечил велејќи:

-Јас сум во брзање пријатели, добра ноќ, кажал најпосакуваниот ерген кој дополнително ја подгрева шпекулацијата дека нема да се жени.

Останати вести од Радио Милева