Радио Милева

(ФОТО) Нова романса на повидок: Вељко Ражнатовиќ во врска со атрактивна црнокоса!?

(ФОТО) Нова романса на повидок: Вељко Ражнатовиќ во врска со атрактивна црнокоса!?

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, веќе некое време нема девојка, барем не официјална.

Но изгледа дека тоа наското ќе се промени, ако се суди спорд допишувањата на Инстаграм.

Имено, на неговата последна фотографија каде е без маица, една девојка која го следи му напиша „оп оп“, а тој на тоа и врати со бакнеж.

Бидејќи Вељко ретко одговара на коментари, многумина се изненадија што овој пат го направи тоа, особено поради што и прати бакнеж.

Дали станува збор за романса која се уште не е јавна или се само пријатели, останува да видиме…

 

Останати вести од Радио Милева