Радио Милева

(ФОТО) Нов секс скандал на повидок: Дара Бубамара на креветот со секси пози го повикува младиот кошаркер „љубов, те чекам“!

(ФОТО) Нов секс скандал на повидок: Дара Бубамара на креветот со секси пози го повикува младиот кошаркер „љубов, те чекам“!

Дара Бубамара баш знае како да крене прашина околу себе.

Веќе е искусна со скандали, особено оној со голите фотографии кои завршија во таблоид, а таа му ги праќаше на фудбалер.

Овој пат, во секси пози на креветот Дара порачува „Љубов, те чекам“.

Во црна долна облека, Дара легна, се намести и се фотографираше „слефи“.

Се претпоставува дека пејачката пораката му ја праќа на својот 17 години помлад партнер, за кого периодов изјавува дека е доста вљубена.

Сега, внимаваше да не испрати голи фотографии, но кај Дара никогаш не се знае, можеби ова е само повидок на нов скандал.

Останати вести од Радио Милева