Радио Милева

(ФОТО) Нивес Целзиус посака добро утро во 6 наутро: Пижамата ја спушти до критична точка, а градите ги покажа под проѕирната тантела!

(ФОТО) Нивес Целзиус посака добро утро во 6 наутро: Пижамата ја спушти до критична точка, а градите ги покажа под проѕирната тантела!

Македонските гледачи на хрватската серија „Чиста љубов“, секојдневно може да ја гледаат Нивес Целзиус во улогата на лошата Снежана – Снеки.

Нивес важи за една од најатрактивните дами во Хрватска за која годините се само бројка, а како старее станува се попровокативна.

Нејзиниот профил на социјалните мрежи е вистински празник за очи за посилниот пол, а таа редовно ги „чести“ следбениците со разголени фотографии.

Овој пат се разбуди уште во зорите, го зема мобилниот и направи поза во огледало по пижами и маичка од црна тантела од која ги истакна огромните гради.

По ваквата глетка нема што моногу да се коментира, освен да се гледа.

Останати вести од Радио Милева