Радио Милева

(ФОТО) Нина Бадриќ се соблече во петтата деценија и покажа со што располага!

(ФОТО) Нина Бадриќ се соблече во петтата деценија и покажа со што располага!

Пејачката Нина Бадриќ наместо да ја спакува летната гардероба за следната година, таа направи обратно.

Го наполни куферот со лесни парчиња облека и замина на Малдиви каде моментално ужива во летото.

Иако влезе во петтата животна деценија, таа изгледа сјајно.

Нина секојдневно на Инстаграм споделува фотографии од егзотичната дестинација, па на своите следбеници им покажа и како изгледа во бикини. Разголеното издание на пејачката предизвика доста коментари и лајкови:

-Преубава, Супер изгледаш, Wow, се мал дел од комплиментите кои Нина ги заслужи за изгледот.

Останати вести од Радио Милева