Радио Милева

(ФОТО) Непристојна: Познатата водителка ја крена ногата среде ресторан

(ФОТО) Непристојна: Познатата водителка ја крена ногата среде ресторан

Нина Радуловиќ се фотографираше во еден белградски ресторан. Водителката се пофали како ужива во прекрасниот ден, а сакаше да се пофали и со своите чевли, па така ја крена ногата на маса.

Со оглед на тоа што ногата ја ставила покрај чинија за храна, многумина овој гест го оценија како непристоен.

 

Останати вести од Радио Милева