Радио Милева

(ФОТО) Непребол: Емина со фотографија од минатото ги разнежни фановите!

(ФОТО) Непребол: Емина со фотографија од минатото ги разнежни фановите!

Пејачката Емина Јаховиќ моментално минува низ тежок период поради разводот од сопругот со кого има две деца. Таа објави фотографија од минатото на Инстаграм која ги разнежни нејзините фанови и следбеници.

На истата се наоѓа нејзиното семејство, мајката, сестрата, братот и таткото, кој е нејзина непребол бидејќи е починат многу млад.

-Ја пронајдов оваа прекрасна фотографија од моето семејство. Малку е оштетена, но ми е драга и сакав да ја споделам со вас. Мојата постара сестра Сабина, брат ми Мирсад, а ова малото сум јас со татко ми, напиша Емина.


Тоа наиде на коментари дека е една од оние за почит што не го забораваат потеклото и вистинските семејни вредности.

Останати вести од Радио Милева