Радио Милева

(ФОТО) Неодоливо задовлива: Елена Ристеска во црно ама проѕирно!

(ФОТО) Неодоливо задовлива: Елена Ристеска во црно ама проѕирно!

Секој од нас има омилени фотографии кои повеќе од еднаш се нашле на профилите на социјалните мрежи.

Но, познатите често прават фотосесии, па имаат изобилство од фотографии и богати галерии.

Нашата поп-пејачка Елена Ристеска периодов е доста активна на социјалните мрежи, а своите профили редовно ги полни како со нови, така и со ретро моменти кои и значат.

Па така, деновиве таа се присети на една провокативна фотосесија направена од фотографот Славе Викторијоски, каде позира легната на земја во заводлива поза, облечена во црн транспарентен фустан под кој носи црни гаќички.

Иако ретро, оваа жешка фотографија повторно предизвика реакции кај нејзините следбеници како да ја гледаат првпат, а Еленче доби безброј ласкави коментари на сметка на изгледот.

Како ви се допаѓа?

Останати вести од Радио Милева