Радио Милева

(ФОТО) Нема простор за шпекулација, Ражнатовиќ добија снаа: Вељко најави, а сега потврди со доказ!

(ФОТО) Нема простор за шпекулација, Ражнатовиќ добија снаа: Вељко најави, а сега потврди со доказ!

фото:srbijadanas

Вељко Ражнатовиќ, синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, на Инстаграм објави фотографија од својата девојка Богдана која позира со свршенички прстен на раката.

Иако врската ја почнаа неодамна, младиот Ражнатовиќ очигледно решил да рипне во тавче. За роденденот на Богдана медиумите шпекулираа дека ја побарал за сопруга, а сега тоа го докажаа со прстенот на дело.

Инаку, Вељко досега смени многу девојки, а пак со поранешната кошаркарка уште на самиот старт ја запозна со семјството, како и таа со неговите.

Hoćemo na tri, četri sad, ili odmah? #yes ?❤

A post shared by The Tiger-В Р (@vraz96) on

Дали е некаква игра на младата двојка или приложеното е чиста вистина и љубов, останува да видиме…

 

Останати вести од Радио Милева