Радио Милева

(ФОТО) Не успеа да се сокрие: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ!

(ФОТО) Не успеа да се сокрие: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ!

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, е уловена од папараците на романтична вечера во еден белградски ресторан, додека друштво и прави ново момче непознато за јавноста.

Анастасија успешно го крие својот приватен живот, но папараците успеаја да го уловат нејзиниот нов избраник.

Се претпоставува дека таа е во врска со извесен Ѓорѓе, па романтичната вечера не и избега на екипата од српската емисија „Папарацо лов“.

Останати вести од Радио Милева