Радио Милева

(ФОТО) Не се штедеше: Верица Шерифовиќ доби скапоцен подарок од Марија, од цената боли глава!

(ФОТО) Не се штедеше: Верица Шерифовиќ доби скапоцен подарок од Марија, од цената боли глава!

Пејачката Марија Шерифовиќ на мајка си за Бадниковата вечер и подари ни малку евтин подарок.

Верица на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледаат неколку подароци, а меѓу нив и мобилен телефон од најновата генерација.

Покрај него се и ракавици од вистинско крзно и кожа, а следбениците на Верица беа воодушевени како и самата Верица.

Според приложеното, Марија добро се потрудила да ја израдува мајка си, што очигледно го постигна.

Останати вести од Радио Милева