Радио Милева

(ФОТО) Не може да биде поубаво: Еве како Сека Алексиќ го украси својот дом!

(ФОТО) Не може да биде поубаво: Еве како Сека Алексиќ го украси својот дом!

Познатата фолк пејачка им покажа на своите следбеници на Инстаграм како го украси домот каде живее заедно со сопругот и синот, а по објавувањето, коментарите стигнуваат од сите страни.

Сека Алексиќ(36) сподели фотографии од кои може да видиме како ја накитила елката и останатите детали околу неа, а во прв план е нејзиниот наследник.

Малиот Јаков одушевено ги разгледува играчките околу себе, а евидентно е дека пејачката и нејзиниот сопруг доста се потрудиле за декорацијата.

-Празниците се ближат, напиша таа во описот на фотографиите, кои многу им се допаднаа на следбениците.

„Може ли да биде поубаво“, гласи еден од ласкавите коментари за приложеното.

Останати вести од Радио Милева