Радио Милева

(ФОТО) Не и пречи салото: Саканата на Омер е далеку од згодна во бикини!

(ФОТО) Не и пречи салото: Саканата на Омер е далеку од згодна во бикини!

Тој згоден и неодолив со четири милиони обожавателки низ светот, а таа не толку згодна како него, но за турскиот актер Бариш Ардуч, срцето е резервирано само за неа.

 Многумина се прашуваат што ли најде во Гупсе Озај, а пак Барш го има одговорот дека е заљубен во нејзината преданост во врската, добрината, духовитоста, љубовта кон животните…

Турскиот ерген се уште го има статусот на неженет човек и вели дека ги сака моногамните врски, не би ја изневерил Гупсе, а наскоро сака да има и дете во својот живот.

Неговите обожаватели често практикуваат да ја навредат, особено кога на интернет се појавуваат не така совршени фотографии од неа, како овие каде е во бикини, а во пределот на стомакот се гледа и вишокот.

Турците сакаат нешто пополнички жени, а очигледно дека на Омер има кој да му го полни креветот.

Останати вести од Радио Милева