Радио Милева

(ФОТО) Не е баш скромна: Рашо jа накити Гоца Тржан за празникот на жената!

(ФОТО) Не е баш скромна: Рашо jа накити Гоца Тржан за празникот на жената!

Иако се во страстен љубовен однос веќе со години, сопругот на Гоца Тржан, Радомир Новаковиќ-Рашо, не ги пропушта важните датуми за својата сакана да ја опсипа со внимание.

Па така, за Денот на жената, тој одлучи да ги исполни сите нејзини желби и да ја однесе на шопинг од нејзините соништа.

Имено, атрактивната пејачка посака накит од еден популарен бренд, а нејзиниот сакан не се штедеше и купи се што таа посака.

-Радомире, јас те сакам, но да знаеш дека накитот е мојата најдобра другарка, напиша Гоца, а на Рашо не му остана ништо друго освен да ја плати сметката.

foto:svet.rs

Останати вести од Радио Милева