Радио Милева

(ФОТО) Наташа Беквалац се огласи два месеци по скандалот со сопругот

(ФОТО) Наташа Беквалац се огласи два месеци по скандалот со сопругот
Foto: P.Mitić

Пејачката Натша Беквалац ја објави првата фотографија на Инстаграм откако поминаа речиси два месеци откако поднесе кривична пријава против сопругот Лука Лазукиќ поради семејно насилство.

Наташа не се појавуваше во јавност, а уште помалку се огласуваше на социјалните мрежи, се до вчера кога објави фотографија со ќерката Хана која ја има од бракот со Данило Икодиновиќ.

Како што изгледа пејачката успеала да ги надмине најтешките моменти, па со ќерката се релаксира на Петроварадин.

The slightest touch could say a thousand words? thank you Balleryna??????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Потсетување, Лука е обвинет дека физички ја нападнал сопругата, но тој тоа го негираше, а судската постапка се уште трае.

Останати вести од Радио Милева