Радио Милева

(ФОТО) Наташа Беквалац пред породување го покажа стомакот, а бебето ќе се вика…

(ФОТО) Наташа Беквалац пред породување го покажа стомакот, а бебето ќе се вика…

Новосадската барбика Наташа Беквалац, од месец септември е госпоѓа Лазукиќ, а во март на својот сопруг ќе му подари ќерка.

Таа се повлече од јавноста и ужива во благосостојбата и во друштвото на најблиските, а своите следбеници на Инстаграм ги воодушеви со фотографија на која е во домашна атмосфера и јаде сладолед.

Имено, неколку месеци папараците ја бркаа за да го фотографираат нејзиниот труднички изглед, но таа дури сега пред породување реши да го покаже стомакот.

Она што се забаележува е дека Ната изгледа исто, а зголемен е само нејзиниот стомак.

Во интервју за српскиот магазин Hello, таа открива дека детеската соба е веќе подготвена како и тоа дека ќерката ќе се вика Катја.

Останати вести од Радио Милева