Радио Милева

(ФОТО) Насмеана од уво до уво: Наташа Беквалац излезе со бебето од породилиште!

(ФОТО) Насмеана од уво до уво: Наташа Беквалац излезе со бебето од породилиште!

Пејачкта Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се пресреќни откако изминатата недела ја добија ќерката Катја.

По неколкудневниот престој во приватната белградска клиника, среќната мајка замина дома.

Српските медиуми не го пропуштија моментот кога сопругот Лука дојде да ги земе своите принцези, а Ната насмеана од уво до уво се појави пред фотографите.

Облечена во црна широка облека и сива наметка, пејачката и за овој момент остана стилизирана и убава како и секогаш, а пак гордиот татко ја носеше Катја во бебешниот транспортер.

фото:hellomagazin

Останати вести од Радио Милева